Program

Dlaczego warto odwiedzić targi „Twoje Zdrowie i Uroda”?  – jest to jedyna okazja, aby w jednym miejscu przez dwa dni kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i urodę. Już dziś zarezerwuj czas i wejdź na ścieżkę zdrowia, odwiedzając cztery strefy: DIAGNOSTYKA, EDUKACJA, PROFILAKTYKA i URODA.

Strefa Diagnostyki,  jak wiemy diagnostyka to jedno z najważniejszych zagadnień o czym każdy powinien pamiętać, bez względu na wiek, płeć, czy stan zdrowia. Utrzymując regularność badań oraz odpowiednią profilaktykę, jesteśmy w stanie uchronić się przed większością chorób. Podczas targów udostępnionych zostanie wiele darmowych badań profilaktycznych w gabinetach zlokalizowanych na terenie targów jak również w gabinetach mobilnych, co sprawi, że szereg istotnych dla Twojego zdrowia. W strefie Edukacji, zdobędziesz cenną wiedzę, dzięki udziałowi w licznych prelekcjach lekarzy i ekspertów jak i konsultacjach. Najnowsze produkty, diety i zalecenia poznasz w strefie Profilaktyki. Na koniec zajrzyj do strefy Urody, gdzie czekać na Ciebie będą specjaliści z zakresu piękna, to właśnie tutaj poznasz sekrety zdrowego i pięknego wyglądu.

Dowiedz się więcej! W wydarzeniu wezmą udział autorytety medyczne, specjaliści z różnych dziedzin, promotorzy zdrowia i urody oraz promotorzy zdrowego stylu życia. Na otwartych dla publiczności wykładach prelegenci poruszą istotne tematy z zakresu profilaktyki zdrowia, odbędą się liczne prezentacje z medycyny estetycznej,  liczne warsztaty związane z urodą. Odwiedzający targi będzie można uzyskać porady m.in. od kosmetyczek, fryzjerów, makijażystek. Zainteresowanym zaproponujemy szybkie metamorfozy, dobór odpowiedniej fryzury, makijażu dodatków jak i ubioru.

Dodatkowe atrakcje:  W strefie prezentacji odbędą się pokazy kulinarne, pokazy fitness, trenerów personalnych, pokazy tańca, pokazy najnowszych trendów makijażu, pokazy fryzjerskie, w tym analiza pięciu elementów, prezentacje produktowe, prezentacje z kosmetyki kolorowej i estetycznej.

PROGRAM TARGÓW  – szczegóły już wkrótce.

ZDROWA i PIĘKNA WARSZAWA!