Praktyczne informacje

TERMIN I GODZINY OTWARCIA TARGÓW

Szczegóły już wkrótce.

BILETY

Bilet normalny 18 zł,

Bilet ulgowy 12 zł  (dzieci od 5 – 18 roku życia)

Wstęp wolny przysługuje dzieciom poniżej 5 lat, osobom powyżej 70 lat, dziennikarzom po dokonaniu akredytacji w Punkcie Akredytacji

PARKING

Dział Parkingów z Biurem Obsługi Klienta znajduje się w PKiN na poziomie „1” Pałacu – hol windowy, przy sklepiku z pamiątkami.

Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 z przerwa 10.00-11.00 ( tel. 22 656 63 49). Przez 24 godziny czynny jest Punkt Obsługi Technicznej Parkingu ( od strony ul. Marszałkowskiej, w pobliżu głównego wejścia do Pałacu, obok dawnej trybuny, tel. 22 656 71 62).

Bardzo ważne: W punkcie można otrzymać paragon, gdy Klient zapomni pobrać go w automatycznej kasie parkingowej. Należy zwrócić się po opłaceniu biletu, ale jeszcze przed opuszczeniem terenu parkingu. Po wyjeździe bilet traci informacje niezbędne do wystawienia dokumentu.Parking posiada status parkingu dozorowanego niestrzeżonego. Parkowanie odbywa się przez całą dobę także w niedziele i święta.

Wjazdy na parking: jeden wjazd od ul. Marszałkowskiej, oraz trzy od ul. Emilii Plater: pierwszy bliżej Alej Jerozolimskich w pobliżu Muzeum Techniki); drugi przy Sali Kongresowej, trzeci bliżej ul. Świętokrzyskiej (przy Pałacu Młodzieży). Podczas wjazdu rogatki otwierają się po pobraniu jednorazowego biletu parkingowego lub po przyłożeniu do czytnika stałej karty.

Wyjazdy z parkingu: dwa na ul. Marszałkowską ( obok dawnej trybuny); pięć na ul. E. Plater: dwa obok Muzeum Techniki (bliżej Alej Jerozolimskich), jeden obok Sali Kongresowej, dwa obok basenu Pałacu Młodzieży ( bliżej ul. Świętokrzyskiej).

Parkingowe kasy automatyczne: dwie przed głównym wejściem do Pałacu, przy wyjeździe na ul. Marszałkowską; trzecia przed Kinoteką, czwarta przy Muzeum Techniki, piąta przy basenie Pałacu Młodzieży. Podczas wyjazdu rogatki otwiera opłacony bilet parkingowy lub ważna karta, której koszt wynosi 40 zł za każdą rozpoczętą dobę.

Opłata manipulacyjna za zgubienie parkingowej karty lub biletu wynosi 50 zł