Zgłoszenia

POWIERZCHNIA

REZERWACJA: Rezerwacja powierzchni wystawienniczej Targów Twoje Zdrowie i Uroda odbywa się na podstawie przesłanego formularza zgłoszeniowego (Wypełniony formularz do pobrania tutaj, należy przesłać na adres office@decoygroup.com). Lokalizacja stoiska wynika z projektu zabudowy powierzchni wystawienniczej oraz warunków organizacyjno – technicznych terenu wystawy.

ZABUDOWA: Organizator oferuje stoiska systemowe OCTANORM oraz stoiska nietypowe MAXIMA do indywidualnego ustalenia z Wystawcą. Minimalna powierzchnia wystawiennicza to 4m2. O lokalizacji stoiska decyduje kolejność zgłoszeń.

ZGŁOSZENIA I DODATKOWE INFORMACJE: więcej

REKLAMA 

KATALOG TARGÓW: W katalogu znajdą się informacje na temat Wystawców oraz tematy prelekcji i imprez towarzyszących. Katalog otrzymują Wystawcy i goście specjalni, reszta nakładu będzie dostępna dla zwiedzających.

DODATKOWE FORMY REKLAMY: spoty reklamowe, materiały BTL, hostessy, katalog targów, kampania internetowa, social media i inne. Szczegóły u organizatora. Lista dodatkowych form reklamy zawarta jest w Formularzu Zgłoszeniowym do pobrania tutaj.

 W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: office@decoygroup.com