POKAZY TRENERÓW PERSONALNYCH

Trener personalny to nie tylko osoba układająca indywidualny plan ćwiczeń, ale również osobisty doradca, który zajmuje się motywacją ćwiczących, monitoringiem ich wyników czy doborem diety. Ma on sprawić, aby trening był najbardziej efektywny jak to tylko możliwe. Trening personalny z trenerem to znakomity sposób, aby dać sobie szansę i ułatwić osiągnięcie zamierzonego celu.

Zapraszamy na pokazy i konsultacje Trenerów Personalnych.

Man and woman exercising at the city park. Beautiful young multiracial couple. Sit ups fitness couple exercising outside in grass. Fit happy people working out outdoor.

 

Aga_01 z logo_małeZapraszamy na lekcje pokazowe w wykonaniu Agnieszka Śliskowska Studio Treningu:
Pilatesczyli jak ćwiczyć mądrze 
Trening dla każdego bez względu na wiek, płeć czy możliwości fizyczne. Głównym jego celem jest wzmocnienie tzw. „środka” czyli mięśni, których nie widać z zewnątrz (najgłębsza warstwa mięśni brzucha, mięśnie przykręgosłupowe) a które odpowiadają za stabilizację, dają prawdziwą siłę, i zapobiegają bólom kręgosłupa. Poza tym Pilates poprawia elastyczność ciała oraz wysmukla sylwetkę. Obowiązkowy trening dla każdego!

BodyART® trening dla ciała i duszy
. Jeden z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych! Ta wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda umożliwia praktykę każdemu, prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.
Podczas tych zajęć: spalasz kalorie, poprawiasz siłę mięśni, poprawiasz elastyczność ciała, wysmuklasz sylwetkę, wzmacniasz charakter.

Dance 3/4 – relaksacja w ruchu
 To lekcja taneczna ale nie wymagająca umiejętności tanecznych. To rodzaj relaksacji w ruchu, którego potrzebujemy wszyscy w tym zapędzonym świecie. Piękna, kojąca muzyka w metrum ¾ do tego proste kroki i naturalne, łagodne ruchy ramion dają niesamowite wrażenia dla ciała i umysłu. Efektem ubocznym tej lekcji jest spalanie tkanki tłuszczowej.

Zdrowy Kręgosłupprofilaktyka to podstawa
Zdrowy Kręgosłup to profilaktyka, to nauka prawidłowej postawy ciała oraz oddechu, to wzmacnianie m.in. mięśni przykręgosłupowych i brzucha. Ważnym elementem jest mobilizacja, stabilizacja i równowaga. Zastosowanie różnych sprzętów, np dużej piłki daje dodatkowe wyzwania i uatrakcyjnia lekcję.

 

Agnieszka Śliskowska to: pasjonatka aktywnego trybu życia; z wykształcenia mgr Wychowania Muzycznego UŁ; instruktorka fitness od 16-tu lat, przez 6 lat pełniła funkcję managera fitness w jednym z łódzkich klubów; od 11 lat szkoleniowiec, mastertrener i prezenter w najlepszej szkole fitness w Polsce Open Mind Health&Fitness Idea.
Posiada wszechstronne kwalifikacje zdobyte na szkoleniach prowadzonych przez polskich jak i zagranicznych szkoleniowców, m.in. Pilates, Dance 3/4, stretchingu, systemów podwieszanych, Kettlebell, Nordic Walking i wielu innych oraz dietetyki. Jest absolwentką 2-letniej kompleksowej szkoły dla instruktorów fitness OM Therapy Fitness School oraz licencjonowanym instruktorem treningu funkcjonalnego bodyART® Roberta Steinbachera.
Jest właścicielką Agnieszka Śliskowska Studio Treningu (ul.Kolegiackiej 3 w Warszawie). Prowadzi zajęcia grupowe, treningi personalne, porady żywieniowe.
Jej pasją jest to co robi. Dzieli się swoja wiedzą i umiejętnościami z innymi ludźmi a to daje jej spełnienie i satysfakcję.