Tajemnice Genotypu Polek- wyniki najnowszych badań

Wyniki badań Genodiet wykonanych na grupie 1300 Polek pokazują pewne predyspozycje genetyczne występujące u Polek. Czy ta wiedza służy tylko zaspokojeniu ciekawości, czy może jest bezcennym źródłem informacji o tym, jak się odżywiać by unikać chorób cywilizacyjnych i żyć dłużej i w lepszej formie?
Najlepszy polski dietetyk specjalizujący się w interpretacji badań nutrigenetycznych – Pani Agnieszka Piskała zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce tajemnice genotypu Polek.
Wskaże także na jakie produkty spożywcze Polka powinna zwrócić szczególną uwagę biorąc pod uwagę swoje geny? Czego powinna unikać?
Odpowie także na pytania:
Dlaczego badania nutrigenetycne dzieci i dorosłych pozwalają skutecznie uniknąć cukrzycy, zawału i innych chorób dietozależnych? Czy można wesprzeć dietą leczenie chorób przewlekłych? Wpierać odporność?
Czy jest już metoda na skuteczną utratę wagi bez efektu jojo?   i wiele innych

DF MEDICA POLSKA

agnieszka-piskala

Agnieszka Piskała

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz podyplomowych studiów pedagogicznych. Należy do wąskiego grona diet coach’ów certyfikowanych w Polsce przez Instytut Psycho-immunologii Wojciecha Eichelbergera. Zdrowie i racjonalne odżywianie to nie tylko jej zawód, ale też pasja.