Moda na Zdrowie i Urodę

Stylisci i Projektanci dla Ciebie!

My zadbamy o Twoj styl, a Ty zadbaj o swoje zdrowie i urodę. Po przeprowadzeniu badań, konsultacji z lekarzami i ekspertami z zakresu zdrowia i urody warto wstąpić do sklepu POP-UP, gdzie we współpracy z Polish Design Today oraz Designers Place Warsaw, dostępne będą wyselekcjonowane kolekcje topowych projektantów. Tylko tutaj przy filiżance kawy będzie można spotkać się z projektantami i stylistami, którzy podpowiedzą jak budować swój wizerunek, jakie ubrania podkreślają auty Twojej sylwetki i zamaskują jej ewentualne niedoskonałości, jak dobierać kolory i wiele innych cennych porad. Zapraszamy!

 

POLISH DESIGN TODAY– platforma promująca Polskich projektantów na zagranicznych rynkach

LOGO-PDT-kopia1-410x80

DESIGNERS PLACE & ART GALLERY – Nr. 1 w Polsce* Concept Store. Poszukujesz oryginalnej rzeczy? nie trać czasu na galerie handlowe! Zrób zakupy w unikalnej przestrzeni i wybierz spośród najlepszych polskich projektantów.

Polscy projektanci zyskują coraz większe uznanie nie tylko w Polsce, ale również na świecie. W Polsce moda zaczyna stanowić ważny aspect życia Polaków, coraz częściej poszukujemy oryginalnych projektów ubrań. W Designers Place można znaleźć nie tylko prace znanych polskich malarzy, fotografów, uznanych projektantów m.in. Łukasz Jemioł, Teresa Rosati czy Mariusz Przybylski, ale również prace i kolekcje młodych talentów m.in. Anna Gregory, Monika Nera, Ewa Zwolińska. Ich kolekcje wnoszą świeżość na polskie ulice, nadają chcarakter codziennym krojom. W Designers Place można kupić ubrania na każdą okazję, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

11880660_1700382356856383_1686635993385195618_n Unknown00. DP_LOGO