EKSPERCI

LEKARZE I EKSPERCI DLA CIEBIE

 

70-18424

CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY MSWiA w WARSZAWIE.

Kliniki: Centrum Medycyny Sportowej, Klinika Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej, Przychodnia Medycyny Rodzinnej, Centrum Radioterapii wraz z Kliniką Onkologii i Hematologii. Klinika Dermatologii, Centrum Chirurgii Plastycznej i Estetycznej, Regeneracyjnej, Poradnia Specjalistyczno- Konsultacyjna.

dr n. med. Paulina Hakim Centrum Radioterapii wraz z Kliniką Onkologii i Hematologii Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie

dr n. med. Elżbieta Radzikowska Centrum Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Regeneracyjnej Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie

 

Screen Shot 2016-08-23 at 22.17.14

SZPITAL DZIECIĘCY IM.PROF. DR. MED. JANA BOGDANOWICZA SPZOZ

Konsultacje lekarzy pediatrów ze Szpitala Dziecięcego.

dr med. Aneta GÓRSKA- KOT- Ordynator Oddziału Pediatrycznego

dr Marta Bogoczko- Ordynator Oddziału Neurologii

dr Aldona Sierkierska- Pediatra

dr Kinga Kapel- Pediatra

dr Agnieszka Turlińska- Pediatra- Neurolog

 

110052_r0_620prof. nadzw. dr hab. n. med. Krzysztof BIELECKI Specjalista z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej. Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Już w czasach studenckich angażował się w życie uczelni i działalność naukową prowadząc zajęcia ze studentami. W 1966 roku otrzymał stopień naukowy doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej poświęconej reaktywności układu sercowo-naczyniowego na katecholaminy we wstrząsie pokrwotocznym.

 

 

 

ortoreh_logo krzyweKlinika Rehabilitacji Sportowej ORTOREH
jest liderem w leczeniu ortopedycznym sportowców. Jesteśmy jedyną kliniką w Polsce specjalizującą się i odnoszącą sukcesy w leczeniu biegaczy, triathlonistów, narciarzy, wspinaczy i tancerzy. Świetnie rozumiemy sportowców, ponieważ sami nimi jesteśmy. Jednakże fachową pomoc znajdą tu także osoby zupełnie niezwiązane ze sportem.Nasza działalność to współpraca grupy ludzi z ogromną wiedzą i doświadczeniem zawodowym – lekarzy, fizjoterapeutów, fizjologów, masażystów oraz diagnostów. Specjalizujemy się w urazach stopy, stawu skokowego, Achillesa, kolana, biodra, kręgosłupa, barku, łokcia i ręki. Przedstawiciele: Ewa Witek-Piotrowska, Andrzej Piotrowski, Krzysztof Dymel, Mateusz Filipiak, Mateusz Dzięgielewski, lek. spec. Łukasz Chojecki 

 

INSTYTUT ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA

Mirosław-Jarosz-IŻŻprof. dr. hab Mirosław JAROSZ Dyrektor Instytutu Żywności i Żywienia Lekarz gastroenterolog, specjalista żywienia człowieka, przedstawiciel Polski do współpracy z WHO w zakresie żywienia i Grupy Roboczej Wysokiego Szczebla ds. żywienia i aktywności fizycznej (HLG) Komisji Europejskiej, ekspert ds. żywienia w forum doradczym Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA), lider Programu Zapobiegania Nadwadze i Otyłości oraz Przewlekłym Chorobom Niezakaźnym poprzez Poprawę Żywienia i Aktywności Fizycznej POL-HEALTH, lider opracowania norm żywienia dla populacji polskiej, zasad prawidłowego żywienia chorych w szpitalach oraz standardów dietetycznych prewencji i leczenia przewlekłych chorób niezakaźnych (zwłaszcza otyłości i nowotworów złośliwych); autor ok. 500 publikacji i współautor wielu monografii o zasięgu międzynarodowym, red. nauk. i współautor serii Instytut Żywności i Żywienia zaleca (Wyd. Lek. PZWL).

 

2d3df99dr med. Aneta GÓRSKA- KOT Ordynator Oddziału Pediatrycznego w Szpitalu Dziecięcym im. prof. Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie. Absolwentka Collegium Medicum oraz studiów podyplomowych: „Podstawy oddziaływań terapeutycznych w wieku rozwojowym” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, w przeszłości w Zarządzie Oddziału Rzeszowskiego PTP. Główna inicjatorka i współorganizator włączenia województwa podkarpackiego do Polskiego Rejestru Wad Wrodzonych. Od kilku kadencji zastępca Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w Izbach Lekarskich w Krakowie. Autorka publikacji naukowych, plakatów, wystąpień na zjazdach ogólnopolskich, wykładowca na konferencjach medycznych i spotkaniach edukacyjnych dla rodziców.

 

14183717_960516317408878_9123170910612030810_n

Dr n. med. Piotr NIEDZIAŁKOWSKI. Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME” (www.polme.pl). Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chorób wewnętrznych, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, alergolog. Posiada doktorat z zakresu alergologii i chorób wewnętrznych. Wieloletni pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii oraz Zakładu Immunologii i Alergologii Klinicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Ekspert medyczny w czasopismach Tina, Naj, Olivia. Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

 

INSTYTUT MEDESTETIS

_P4A1756 (2)

dr n. med. Joanna KUSCHILL- DZIURDA – specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej, dyrektor medyczny i założycielka Instytutu MEDESTETIS.
Ekspert cyklu „Porozmawiajmy o Zdrowiu” oraz programu „Pytanie na Śniadanie” w TVP 2. Jest autorką publikacji i doniesień naukowych oraz członkiem towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, World Society Interdisciplinary AntiAging Medicine (WOSIAM), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD) i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

 

4lek. med. Anna GRODECKA – lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Collegium Medicum UMK w Toruniu. Przez 4 lata pracowała jako anestezjolog w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Jednocześnie, jako asystent w Katedrze Anestezjologii Collegium Medicum UJ, zajmowała się pracą dydaktyczną i naukową. Prowadziła zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz ze studentami School Of Medicine in English. Odbyła wiele kursów i staży w Polsce i za granicą. Jest certyfikowanym instruktorem ETC Polskiej Rady Resuscytacji.​

 

 

 

 

 

KLINIKA FLEBOLOGII 

7115-1dr. Cezary SZARY  Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w roku 2006, uzyskując Dyplom Lekarza z wyróżnieniem. Przez ostatnie lata praktykował w Warszawie jako flebolog, zajmujący się kompleksową diagnostyką naczyń, małoinwazyjnym leczeniem niewydolności żylnej oraz szkoleniem lekarzy w zakresie diagnostyki dopplerowskiej i wykonywania zabiegów skleroterapii.

Specjalizację z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej realizował w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie przy ul. Wołoskiej, pracując w Zakładzie Radiologii CMKP pod kierownictwem konsultanta krajowego Profesora Jerzego Waleckiego. Następnie pełnił rolę starszego asystenta w Zakładzie Radiologii tamtejszego szpitala. Obecnie związany jest zawodowo z Centrum Diagnostyki Obrazowej Szpitala Medicover w Warszawie, gdzie pełni rolę Kierownika Pracowni.

Specjalizacje i umiejętności: radiologia i diagnostyka obrazowa, radiologia interwencyjna, ultrasonografia dopplerowska, flebologia

 

FEDERACJA STOWARZYSZEŃ CHORYCH NA ASTMĘ, ALERGIE i POCHP 

Unknown

dr. n.med. Piotr DĄBROWIECKI Prezes Fundacji, specjalista chorób wewnętrznych i alergologii, przewodniczący Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergie i POCHP.

 

 

 

 

 

user_31586_75bb20_huge

Agnieszka PISKAŁA Dietetyk specjalizujący się w stosowaniu dietoterapii Genodieta odkryje tajemnice działania diety gwiazd i celebrytów opierając się na badaniach 1000 polskich Pacjentów. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz podyplomowych studiów pedagogicznych. Należy do wąskiego grona diet coach’ów certyfikowanych w Polsce przez Instytut Psychoimmunologii Wojciecha Eichelbergera. Autorka wielu artykułów na temat żywienia publikowanych w tytułach prasy kobiecej i parentingowej. Współautorka (razem z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską) książki „Mama i tata to my”, na łamach której obala wiele żywieniowych mitów. Uczestniczka, w roli prelegenta, szeregu konferencji poświęconych żywieniu i zdrowiu człowieka w całej Polsce.

 

 

mac-w-76327381Maciej SZACIŁŁO – ekspert kulinarny, znany z porannych programów Dzień Dobry TVN.  Jest autorem detoksu, który pomaga nie dość że schudnąć, to jeszcze pięknie wyglądać i utrzymać wagę. Autor wielu książek m.in. „Jedz i pracuj… nad własnym zdrowiem” i Detoksy.

 

 

 

 

bio

Jola SŁOMA & Mirek TRYMBULAK-  Dobrze skrojona para. Rozkochani w kuchni bez mięsa. Karmią ciało i duszę. Otwierają oczy niedowiarkom, że kuchnia wegetariańska to istny kalejdoskop doznań smakowych. Prowadzą program kulinarny „Atelier Smaku”, autorzy książek z sekretami kuchni wegetariańskiej. Łagodnie wprowadzają w inny świat, niektórzy nie zechcą wrócić.